APIE MUS

VIVAT MODUS pradėjo veiklą 2002 metais kaip drabužių konstravimo studija. Šiandien esame išsivystę iki lengvosios pramonės technologijų ekspertų, diegiančių gamybos procesų inovacijas įmonėms šioje srityje.
Specializuojamės konstravimo, paruošimo gamybai (dauginimo, išklotinių formavimo, normavimo) bei automatinio sukirpimo procesuose.
Teikiame dėmesingą sisteminį palaikymą kiekvienam klientui. Nuodugniai įsigiliname į pageidavimus bei gamybos specifiką - būtent todėl visuomet pavyksta suteikti vertingiausią paslaugą.
Turėjome garbės bendradarbiauti ne tik su gamintojais Baltijos šalyse bet ir su kultinėmis firmomis "Christian Dior" (Prancūzija), "Maison Martin Margiela" (Prancūzija), "Burberry" (D. Britanija) bei "Celine" (D. Britanija).

 

Įranga

Diegiame italų gamybos automatines sukirpimo ir klojimo stakles "FKGroup".
Taip pat prekiaujame ploteriais ir digitaizeriais.

Sukirpimo paslauga

Teikiame automatinio sukirpimo paslaugą Kaune, Gaižiūnų g. 5. Vykdome didelius ir mažus užsakymus. Dirbame su klientais iš viso regiono.

Konstravimo programa

Diegiame populiarią konstravimo programą "CAD Comtense". Automatizuojamas lekalų konstravimas, dauginimas bei išklotinių formavimas.