ADPS COMTENSE


Automatizuoto drabužių projektavimo sistema (ADPS) COMTENSE – viena populiariausių CAD (Computer-Aided Design) programinių sistemų, kurioje taikomas automatizuotas konstrukcinis – technologinis lekalų ir išklotinių paruošimas šiuolaikinei aprangos gamybai. Naudojant modernias kompiuterines technologijas, COMTENSE kolektyvas sukūrė stiprią, lanksčią ir besiplečiančią sistemą, kuri įgalina automatizuoti lekalų ir išklotinių gamybą, bei įvarių įrenginių valdymą siuvimo pramonėje (pvz. automatizuotus sukirpimo stalus). Šiuo metu COMTENSE sistema naudojasi virš 500 lengvosios pramonės įmonių.

COMTENSE veikia su sąlyginai nebrangiais kompiuteriais, valdomais „MS Windows“. Išskirtinis bruožas, būdingas tik šiai sistemai, yra lankstus suderinamumas su plačiu išorinių prietaisų spektru. Programa leidžia naudoti digitaizerius, pjauti lekakus iš popieriaus arba kartono, braižyti išklotines įvairaus pločio ploteriuose ir spausdintuvuose.

COMTENSE ir VIVAT MODUS kolektyvai visuomet glaudžiai bendradarbiauja su savo klientais ir siekia realizuoti pageidavimus. Kiekvienais metais sistema yra tobulinama, papildoma naujomis funkcijomis ir operatoriais. Visi klientai gali tikėtis visapusiško palaikymo ir efektyviausio pageidavimų realizavimo.